Dystrybutorzy

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie specjalistyczne.

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ PO SPECJALNĄ OFERTĘ!
Dezynfekcja NANOCLEAN® to Pewność i Bezpieczeństwo, na które stać każdego.

Pokaż firmy tylko z województwa miejscowość

AAM WERNER Arkadiusz Werner

60-167 Poznań, Wołczyńska 50, tel.: 61-863 82 15, email: biuro@hurtowniachlodnicza.pl

AT-KLIMA KatarzynaTuzińska

58-100 Świdnica, Towarowa 1-3, tel.: 506-374-266, email: Kontakt@at-klima.pl

KLIMAZBYT - o/GDAŃSK

80-557 Gdańsk, Marynarki Polskiej 75, tel.: 58 342 47 27, email: gdansk@klimazbyt.pl

KLIMAZBYT - o/OLSZTYN

10 - 409 Olsztyn, Lubelska 36, tel.: 89 534 14 93, email: olsztyn@klimazbyt.pl

KLIMAZBYT - o/RUMIA

84-230 Rumia, Grunwaldzka 16, tel.: 58 573 42 82, email: rumia@klimazbyt.pl

KLIMAZBYT - o/TORUŃ

87-100 Toruń, Chrobrego 145/147, tel.: 56 623 15 96, email: torun@klimazbyt.pl

KLIMAZBYT - o/WARSZAWA

02 - 237 Warszawa, ul . Instalatorów 9, tel.: 22 255 70 10, email: warszawa@klimazbyt.pl

KLIMAZBYT - o/ŁÓDŹ

92-202 Łódź, Al. J.Piłsudskiego 92, tel.: 42 674 80 85, email: lodz@klimazbyt.pl

Klimazbyt sp. z o.o.

81-540 Gdynia, Al. Zwycięstwa 252/12, tel.: 58664 91 63, email: klimazbyt@klimazbyt.pl

P.H.U. Popularna Barbara Popławska

02-472 / Warszawa, Popularna 18, tel.: 22-863-33-30, email: popularna@popularna.pl

Wienkra Sp. z o.o.

30-698 Kraków, Chałubińskiego 8, tel.: 12-428 55 00, email: wienkra@wienkra.pl